Nagyszínpad 1.
  Szerda június 20. Csütörtök június 21. Péntek június 22. Szombat június 23.
18:00 PASO Pál Utcai Fiúk Lóci játszik Mary Popkids
19:50 Intim Torna Illegál Anna & the Barbies Ivan & the Parazol Bohemian Betyars
21:30 Vad Fruttik Quimby Hiperkarma 30Y
23:55 Bëlga Budapest Bár Péterfy Bori & Love Band Kiscsillag
Nagyszínpad 2.
  Szerda június 20. Csütörtök június 21. Péntek június 22. Szombat június 23.
19:00 Rájátszás Csaknekedkislány Konyha Szabó Benedek és a Galaxisok
20:40 Bagossy Brothers Company Kistehén Blahalouisiana Esti Kornél
22:50 Erik Sumo Band Akkezdet Phiai + Amoeba Elefánt The Subways (UK)
01:00 Besh O Drom Supernem Apey & the Pea Soerii & Poolek
Nagysátor
  Szerda június 20. Csütörtök június 21. Péntek június 22. Szombat június 23.
18:00 Einstand The Houdinis Wakachuka Run Over Dogs
19:00 Frenk The Qualitons Marlboro Man Üllői Úti Fuck
20:20 Müller Péter Sziámi AndFriends Fran Palermo Mongooz and the Magnet Junkie Jack Flash
21:40 Hősök Korai Öröm Middlemist Red A Kutya Vacsorája
23:20 Ganxsta Zolee és a Kartel Jónás Vera Experiment Colorstar Psycho Mutants
01:00 Tudósok The Carbonfools sZempöl Fish!
PMFC színpad
  Szerda június 20. Csütörtök június 21. Péntek június 22. Szombat június 23.

15:00

 -  Az első Fishing-tehetségkereső győztese Az első Fishing-tehetségkereső győztese Az első Fishing-tehetségkereső győztese

15:50

 - 

Kaktus

(a Made in Pécs Fesztivál ajánlásával)

IVYZ

(a Made in Pécs Fesztivál ajánlásával)

Lékkör

(a Made in Pécs Fesztivál ajánlásával)

16:40 Laciék The Southern Oracle Slogan The Tablespoon
17:30 Drastik Putto PETOFI BAAB Kassandra
18:30 Trillion Téveszme Kies The Beans
19:30 Dope Calypso Donnie Darko (CZ) HAW Kubalibre
20:40 Orchards (UK) Grand Mexican Warlock BelzebonG (PL) Palma Hills
21:50 Óriás (10 éves a Jön.) Birds in Row (FR) Bobafett BlackWaters (UK)
23:05 Jazzékiel Stubborn Sör és Fű Prosectura
00:15 Petrol Girls (A/UK) Uzipov Mulató Aztékok + Gazsi Rap Show Ricsárdgír
01:20 Volkova Sisters RATM tribute Vicc Beatz ZPZ
FONÓ Borfalu
  Szerda június 20. Csütörtök június 21. Péntek június 22. Szombat június 23.
17:00 Fanfara Complexa Takáts Eszter Eztán Canarro
19:00 Kaláka Tokos Szeder Wallace (FR)
20:40 Szászcsávás Band Ferenczi Gyuri és az első pesti Rackák Kerekes Band Csángálló
22:50 Heveder Dresch Vonós Quartet Zoord Parno Graszt
01:00 Cimbaliband Sin Seekas Góbé Gypo Circus
A tűzhöz közel
  Szerda június 20. Csütörtök június 21. Péntek június 22. Szombat június 23.
14:00 -

A zongoránál: Weil András (Kistehén)

A zongoránál: Bacsa Gyula (Hiperkarma) A zongoránál: Nemes Zoltán (A Kutya Vacsorája)
15:00 - Komolyzene az erdőben Komolyzene az erdőben Komolyzene az erdőben
16:00 - Mesél az erdő: Ujj Zsuzsi és Darvas Kristóf Mesél az erdő: Noémo Mesél az erdő: Kristóf Norbert
17:00 - Mesél az erdő: A Pulius család Mesél az erdő: Gyík zenekar Mesél az erdő: Lázár tesók
19:50 Sir Oliver Mally (AT) Jonathan Hulten (SE) Véletlen (Lovasi András és Heidl György) Maszkura és a Tücsökraj
21:30 Aranyakkord (Kiss Tibi és Vastag Gábor) The Devil's Trade Áron András Apey
23:55 Muzsik és Volkova kettő: Beck Zoli - Sárközy Papa (30Y) pódiumest Bujdosó Trió Bérczesi Róbert: Én meg az Ének
01:20 Atreyu's Horse MYGL Krizso -
Víziszínpad
  Szerda június 20. Csütörtök június 21. Péntek június 22. Szombat június 23.
14:00 - Bozo Csaknekedkislány Rokokó Rosé
15:00 - D.O.G. Szeder Junkie Jack Flash
16:00 - Anna & the Barbies sZempöl Ricsárdgír
Magam adom színpad
  Szerda június 20. Csütörtök június 21. Péntek június 22. Szombat június 23.
13:30 - Kispál András és Egyedi Péter Ian O'Sullivan

Lenthár Balázs

14:00 -

Nemes Gábor Kölyök

(a Made in Pécs Fesztivál ajánlásával)

Wéber Zsuzsi

(a Made in Pécs Fesztivál ajánlásával)

Pénzeli Gabó

(a Made in Pécs Fesztivál ajánlásával)

14:30 - Az első Fishing-tehetségkereső győztese

Az első Fishing-tehetségkereső győztese

Az első Fishing-tehetségkereső győztese

FOO Színházkert
  Szerda június 20. Csütörtök június 21. Péntek június 22. Szombat június 23.
16:00 -

Kortalan Kortárs - Extázis

(A Manna Produkció előadása + beszélgetés Szily Nórával)

A kézmosás fontosságáról

(A Nézőművészeti Kft. darabja)

A női lét elviselhetetlen könnyűsége

(Két E-Mancik-előadás egyben)

20:30

Széllel szembe - Poénok és Poémák

(Jordán Tamás stand-up estje)

Jó zsaru - rossz zsaru

(főszerepben Stohl András és Szabó Győző)

Mégis szép

(Udvaros Dorottya önálló estje)

Azt meséld el, Pista!

(Mácsai Pál Örkény-estje)

Unicum Bár
  Szerda június 20. Csütörtök június 21. Péntek június 22. Szombat június 23.
01:00 DJ Melon DJ Flinter DJ R-Nold Tesco Disco