Jún 20 k   Jún 21 sz Jún 22 cs Jún 23 p Jún 24 sz
Kacat Nagyszínpad
    18:00 Európa Kiadó PASO Pál Utcai Fiúk Blahalouisiana
20:30 Csík zenekar 19:40 Szabó Balázs Bandája Anna & the Barbies Intim Torna Illegál 30Y
22:00 Lovasi András 50. szülinapi koncertje 21:30 Vad Fruttik Halott Pénz Punnany Massif Quimby
    23:55 Hiperkarma Brains Péterfy Bori & Love Band & Big Banggg Kiscsillag + a Fishing on Orfű 10. születésnapi záróhangversenye
 
  Jún 20 k   Jún 21 sz Jún 22 cs Jún 23 p Jún 24 sz
Orfű10 Nagyszínpad
19:30 RacKaláka - Ferenczi György és a Rackajam + Kaláka 18:50 Mary PopKids Margaret Island Üllői Úti Fuck Hollywoodoo
00:00 Budapest Bár 20:40 Esti Kornél Elefánt Ivan & the Parazol Biorobot
    22:50 Red Fang (USA) Kistehén Ganxsta Zolee és a Kartel - 20 éves a Jégre Teszlek Bëlga
    01:00 Soerii & Poolek Supernem Akkezdet Phiai + Amoeba A Kutya Vacsorája
 
  Jún 20 k   Jún 21 sz Jún 22 cs Jún 23 p Jún 24 sz
Jameson színpad
    18:00 Junkie Jack Flash Frenk The Houdinis Néhai Bárány
    19:00 Run Over Dogs Marlboro Man The Luckies Mocsok 1 Kölykök
    20:20 The Carbonfools Korai Öröm Trancemission Maszkura és a Tücsökraj Kozmosz
    21:40 Middlemist Red Besh'O'Drom Bagossy Brothers Company Prosectura
    23:20 Fran Palermo Colorstar Hősök Alvin és a Mókusok
    01:00 The Qualitons Anima Sound System Fish! Bohemian Betyars
 
  Jún 20 k   Jún 21 sz Jún 22 cs Jún 23 p Jún 24 sz
PMFC színpad
    17:00 Einstand Satelles Dungaree Bozo
    18:00 Tündérvese Hanoi Oltári Fiúk

Ørdøg

19:00 Ladies 1st 19:00 The Southern Oracle Téveszme AWS Dereng
20:00 ZUP // Muzsik és Volkova 20:00 Kipu Stubborn Grand Mexican Warlock The Beans
21:10 - 21:10 ZPZ '68 (USA) HECK (UK) Gallery Circus (UK)
22:30 - 22:30 Óriás Bobafett Pulled Apart by Horses (UK) Black Peaks (UK)
23:50 Konyha 23:50 Jazzékiel Sör és Fű Uzipov KIES
01:00 Képzelt Város 01:00 Tudósok PMK x Mulató Aztékok x GazsiRapShow Apey & the Pea RATM Tribute
 
  Jún 20 k   Jún 21 sz Jún 22 cs Jún 23 p Jún 24 sz
Borfalu
17:00

A ZEN bemutatja: "Mert az underground a trendi" - Barna Emília előadása

         
18:00 A ZEN bemutatja: Ivyz 18:00 Rokokó Rosé Meztelen Diplomaták DIP trió Kaktus
19:00 Takáts Eszter és zenekara 19:00 Drastik Putto Kubalibre Babel Makrohang
20:00 Bujdosó Trió 20:00 The Midnight Barbers (UK) Repetitor (SRB) Palma Hills (RO) Threesome (SRB)
21:10 - 21:10 Ricsárdgír Müller Péter Sziámi ...and Friends Jónás Vera Experiment Kamikaze Scotsmen
00:00

Szabó Benedek és a Galaxisok

23:00 Jordán Adél és a Puszi Sexepil Mongooz And The Magnet Fixi 4
01:00 Only Tonite
(Lecsó / Rátgéber / Lévai / Mészáros)
01:00 Csaknekedkislány Gypo Circus Psycho Mutants D.O.G.

 

  Jún 20 k   Jún 21 sz Jún 22 cs Jún 23 p Jún 24 sz
A tűzhöz közel
    14:00

Fishinges zenészek a zongoránál

Sárközy Zoltán Papa (30Y) Kovács Zoltán (Elefánt) Nagy István (Péterfy Bori & Love Band, Kassandra) Menyhei Ádám (Kamikaze Scotsmen, The Qualitons)
    15:00
Komolyzene az erdőben

Zongora művek filmekből, sorozatokból

Barokk zenei művek barokk hangszereken

Klarinét kvintett + Mozart, Ravel és Kovács Béla klarinét darabok

Könnyedebb és virtuózabb szólóhangszeres darabok csellóra, klarinétra, hegedűre

    16:00
Mesél az erdő: Dalok és sztorik Lévai Balázzsal
Lóci Játszik Dolák-Saly Róbert Hó Márton Szesztay Dávid
    17:00
Mesél az erdő: Dalok és sztorik Lévai Balázzsal
Szeder Áron András Apey Szűcsinger
(Szűcs Krisztián és Szálinger Balázs)
Víg Mihály
 
01:00 Ripoff Raskolnikov 01:00 Gyík zenekar Vincent Slegers (B) Bérczesi Róbert: Én meg az ének Volkova Sisters
01:40 Frenk 01:40 Lenthár Balázs The Devil's Trade - -
 
  Jún 20 k   Jún 21 sz Jún 22 cs Jún 23 p Jún 24 sz
Víziszínpad
    14:00 • TÓÁTUGRÁS • Kubalibre The Luckies The Beans
    15:00 Drastik Putto Mary Popkids Üllői Úti Fuck Mocsok 1 Kölykök
    16:00 Soerii & Poolek Margaret Island Jónás Vera Experiment Bohemian Betyars

 

Jún 20 k Jún 21 sz Jún 22 cs Jún 23 p Jún 24 sz
Absolutorium
Melone
+
Dióssy Ákos
(Kispál és a Borz)
Tesco Disco
+
Likó Marcell
(Vad Fruttik)
DJ Venom
+
Ganxsta Zolee
(Ganxsta Zolee és a Kartel)
DJ R-Nold
+
Punnany Massif tagok
Palotás Csabi
+
Beck Zaza (30Y)

A Fishing új tánczenei helyszíne az ABSOLUTORIUM lesz, amely egy megkapó, futurisztikus félgömb-együttesben kap helyet. Azok, akik tánccal vezetnék le az aznap estéjüket, a legjobb DJ-k (Melone, Tesco Disco, DJ Venom, DJ R-Nold, Palotás Csabi) szettjeire rophatnak, viszont minden hajnalban 01:00 és 02:00 között alkalmi szuper dj-vendégek pakolják majd a lemezeket - persze a profik segítségével! A vendég DJ-sávban olyan számunkra kedves fellépők fogadták el meghívásunkat, mint Dióssy Ákos, Likó Marcell, Ganxsta Zolee, a Punnany Massif tagjai és Beck Zaza.

Jegyek

5 napos bérlet

kedd-szerda-csütörtök-péntek-szombat

19 990 Ft

Elfogyott

4 napos bérlet

szerda-csütörtök-péntek-szombat

17 990 Ft

Elfogyott

3 napos bérlet

csütörtök-péntek-szombat

15 990 Ft

Elfogyott

Keddi napijegy

8 990 Ft

Elfogyott

Szerdai napijegy

6 990 Ft

Elfogyott

Csütörtöki napijegy

6 990 Ft

Elfogyott

Pénteki napijegy

6 990 Ft

Elfogyott

Szombati napijegy

6 990 Ft

Elfogyott

Sátorjegy

Egy sátorhely egy kétszemélyes sátornak elegendő a fesztivál egész időtartamára.

2 000 Ft

Elfogyott

SZÉP Kártyás vásárlás

Minden belépőnk megvásárolható SZÉP kártyával is!

-

Elfogyott