Szerda06.26 Csütörtök06.27 Péntek06.28 Szombat06.29
Szerda06.26 Csütörtök06.27 Péntek06.28 Szombat06.29
Gyönyörök kertje nagyszínpadGyönyörök kertje nagyszínpadGyönyörök kertje nagyszínpad
17:00 - 18:00Tudósok17:00 - 18:00aurevoir.17:00 - 18:00Parno Graszt17:00 - 18:00Kerekes Band
19:00 - 20:10Bohemian Betyars19:00 - 20:10Esti Kornél19:00 - 20:10Csaknekedkislány19:00 - 20:10Ivan & the Parazol
21:10 - 22:30Carson Coma21:10 - 22:30Elefánt21:10 - 22:3030Y21:10 - 22:30Vad Fruttik
23:30 - 00:50Kiscsillag23:30 - 00:50Krúbi23:30 - 00:50Quimby23:30 - 00:50Bëlga
Csillagos éj nagyszínpadCsillagos éj nagyszínpadCsillagos éj nagyszínpad
18:00 - 19:00Hűvös18:00 - 19:00Raklap18:00 - 19:00Barkóczi Noémi18:00 - 19:00Fiúk
20:10 - 21:10Péterfy Bori & Love Band20:10 - 21:10Galaxisok20:10 - 21:10Hiperkarma20:10 - 21:10Bródy János
22:30 - 23:30Blahalouisiana22:30 - 23:30Beton.Hofi22:30 - 23:30Analog Balaton22:30 - 23:30Kollár-Klemencz Kamarazenekar
00:50 - 02:00Deva00:50 - 02:00Pogány Induló00:50 - 02:00Platon Karataev00:50 - 02:00Pál Utcai Fiúk
Az orfűi picsahal nagysátorAz orfűi picsahal nagysátorAz orfűi picsahal nagysátor
18:00 - 18:40Sisi18:00 - 18:40Doggos18:00 - 18:40cserihanna18:00 - 18:40Selah Vie
18:50 - 19:35Bongor19:00 - 19:45Kubalibre19:00 - 19:45Frenk19:00 - 19:45Duckshell
19:45 - 20:30Lil Frakk20:10 - 21:00Szűcs20:10 - 21:00Óriás20:10 - 21:00PASO
20:40 - 21:30Mikee Mykanic21:30 - 22:40Európa Kiadó21:30 - 22:40Lóci Játszik21:30 - 22:40Besh O Drom
22:00 - 23:00636323:20 - 00:30A kutya vacsorája23:20 - 00:30Erik Sumo23:20 - 00:30Óperentzia
23:30 - 00:30Dé:Nash01:00 - 02:00LAZARVS01:00 - 02:00Hundred Sins01:00 - 02:00Korai Electric
01:00 - 02:00Co Lee
Amondó színpadAmondó színpadAmondó színpad
17:00 - 17:40Tengeri Püspök17:00 - 17:40Gorg & Benzol17:00 - 17:40kisóceán17:00 - 17:40Görbe Bögre
18:00 - 18:40W I R E S18:00 - 18:40Hakumba18:00 - 18:40egy5egy18:00 - 18:40kisbetűs ünnepnapok
19:00 - 19:40Vodka For Kids19:00 - 19:40Verőköltő19:00 - 19:40Juhász Zoli19:00 - 19:40Boebeck
20:00 - 20:40TEHETSÉGKERESŐ20:00 - 20:40TEHETSÉGKERESŐ20:00 - 20:40TEHETSÉGKERESŐ20:00 - 20:40TEHETSÉGKERESŐ
21:10 - 22:00The Devil's Trade21:10 - 22:00Cataflamingo21:10 - 22:00The Lubricators21:10 - 22:00Sorbonne Sexual
22:30 - 23:20Grand Mexican Warlock22:30 - 23:20Felső Tízezer22:30 - 23:20zïp22:30 - 23:20HOCUSPONY
23:45 - 00:30Kakadu & Bölömbika23:45 - 00:30Zækar23:45 - 00:30Ótvar Pestis23:45 - 00:30Grabovski
00:50 - 01:30TÖRZS00:50 - 01:30Filc00:50 - 01:30NKS00:50 - 01:30Kábelok
02:00 - 05:00DJ Suhaid02:00 - 05:00Tesco Disco02:00 - 05:00Urban Vinyl02:00 - 05:00DJ Elf
BorfaluBorfaluBorfalu
18:00 - 19:00Symbiosis 518:00 - 19:00Mr. Moodburn18:00 - 19:00VAD18:00 - 19:00Blueklyn
20:10 - 21:10Kacaj20:10 - 21:10Jakab Péter20:10 - 21:10Monchichi Potenciál20:10 - 21:10Mörk
22:30 - 23:30Kale Lulugyi22:30 - 23:30Henri Gonzo és a Papírsárkányok22:30 - 23:30LHD (HR)22:30 - 23:30Mordái
00:50 - 02:00Romano Drom00:50 - 02:00Lázár Tesók00:50 - 02:00Nasip Kismet00:50 - 02:00Los Orangutanes
A tűzhöz közelA tűzhöz közelA tűzhöz közel
-15:00 - 15:45Komolyzene az erdőben15:00 - 15:45Komolyzene az erdőben15:00 - 15:45Komolyzene az erdőben
16:00 - 16:45Mesél az erdő: Lenkke_16:00 - 16:45Mesél az erdő: Palágyi Ildikó16:00 - 16:45Mesél az erdő: EPMK16:00 - 16:45Mesél az erdő: Géem
17:00 - 17:45Mesél az erdő: Bodor Áron17:00 - 17:45Mesél az erdő: Nular17:00 - 17:45Mesél az erdő: Gazsi Rap Show17:00 - 17:45Mesél az erdő: Tingyela Dóri
19:00 - 20:10Laurie.19:00 - 20:10The Hybrid Drummer Duo19:00 - 20:10Vicc Beatz19:00 - 20:10Maluridé
21:10 - 22:30ORFŰ ÖSSZEHOZ21:10 - 22:30ORFŰ ÖSSZEHOZ21:10 - 22:30ORFŰ ÖSSZEHOZ21:10 - 22:30ORFŰ ÖSSZEHOZ
23:30 - 00:50Rühös Foxi23:30 - 00:50Labek & Chrobak23:30 - 00:50Tranzkaphka23:30 - 00:50Laár & Látó (Ősforrás révzene)
01:00 - 02:30URBAN VINYL01:00 - 03:00MΣO CULPA01:00 - 02:30DJ CLAIRVO01:00 - 03:00DJ TITUSZ
02:30 - 05:00ÖNISMERETI DISZKÓ03:00 - 05:00ALAGI & OHMIKRON02:30 - 03:45KANADA KÁOSZ03:00 - 05:00BOBBY SHYZE
03:45 - 05:00CSOKICSIBÉSZ
VíziszínpadVíziszínpadVíziszínpad
-14:00 - 14:30Kiscsillag14:00 - 14:30Parno Graszt14:00 - 14:30PASO
15:00 - 15:30636315:00 - 15:30Barkóczi Noémi15:00 - 15:30Mörk
16:00 - 16:30Mikee Mykanic16:00 - 16:30Nasip Kismet16:00 - 16:30Bëlga

A programváltozás jogát fenntartjuk!